Firmalar, vizyon ve misyonları ile doğar, inanç ve azim ile büyür, gelişir. Sektör ve ülke için bir değer haline gelir. Ürettikleri ürünlerle, müşterileri için sundukları hizmetlerle, deneyimleriyle, çalışanları ve vizyonları ile bir firma, kendi içinde bir bütündür.

Firmamız, 1970' ler de başlayan ve dünden bugüne devraldığı matbaacılık geleneğini ve tecrübesini, ikinci kuşak ile günümüzde de sürdürmektedir. Kaliteli ürün anlayışı ile yeni oluşumlara hizmet etmeyi hedefleyen, istikrarlı, dürüst, güvenilir ve saygın bir kurum olma misyonuna sahip olan şirketimiz, görsel reklam çalışmalarına dayalı rekabet gücünü arttırarak potansiyel işbirliği yaklaşımını ön planda tutmaktadır. Yenilikçi teknolojileri ve en son imkanları iş süreçlerine yansıtarak üretim yapıyor olmamız doğru ürün, hızlı ve profesyonel servis potansiyeli ile müşteri memnuniyetini sağlamamıza neden olmaktadır.

Teknolojinin sunduğu en son imkanları kullanarak matbaacılık sektöründe hizmet veren şirketimiz METPRINT; 6000 m2 kapalı makina parkuru alanı, genç ve dinamik kadrosu ile sizlere daha hızlı daha profesyonel ve daha kaliteli hizmeti sunmayı vaat etmektedir.

Yenilikçi ve sürekli gelişime önem veren bir firma kimliği taşıyan METPRINT için, bu kimliğin tutarlı ve bütüncül bir şekilde algılanmasını sağlayan çalışanlarımızı kutlar, uygulamada gereken özenin gösterileceğine olan inancım ile, çalışma hayatlarında başarılar dilerim.

Matbaacılıkta, farklı bir bakış açısı ile tecrübeden beslenen güç, güven ve kaliteli hizmeti prensip edindiğimiz yolculuğumuzda, yeni başarı öykülerini paylaşmak dileğiyle...


Metin GEZER
Genel Müdür