KALİTE VE HİZMET POLİTİKAMIZ

Her zamanki önceliğimiz kalitedir. Bu amacın her aşamada önceliğinin korunmasını sağlayan temel değerlerimiz:

MİSYONUMUZ

Yüksek kaliteyi, son teknoloji ile üretip, en iyi hizmeti vermek ve müşterilerimizi memnun etmektir.

VİZYONUMUZ

Her türlü duyguları ile tatmine ulaşmış personeli ile, yüksek kalitedeki en iyi hizmeti; en uygun zaman ve maliyet ile üretip müşterilerimize sunmak ve mutluluklarını sağlamaktır.

 

Globalleşen dünyada rekabette fark yaratabilmek için en önemli sermayemizin "İnsan" olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bu sebeple insanımızın sağlığı ve güvenliği için üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getiriyoruz.

Toplam Kalite Yönetim Felsefesi ve Gıda güvenliği Yönetim Sistemi anlayışı ışığında çalışanlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, Türkiyenin IML üreticileri içersinde en iyiler arasında yer almayı hedeflemekteyiz. Bugün IML ile ilgili tüm talepleri, 5000 m2 kapalı alana sahip  üretim fabrikamızda  yılda 40.000.000 baskılı tabaka  olarak gerçekleştirmekteyiz.

Gelecek trend ve teknolojilerini araştırarak, Firma kurumsal kimliğimize, firma logomuza ve kullanılacak etikete olan uyumu inovatif düşünce kapsamında ürün ve hizmetlerimize en hızlı şekilde uyarlamaktayız. Ülkemizde ve dünyada giderek önem kazanan IML Etiketleme sistemi alanındaki gelişmeleri, gelişen teknolojinin plastik ambalaj sektörüne getirdiği yenilikleri de devamlı takip etmekteyiz.

METPRİNT, çalışmalarında 4 kalite belgesine sahip -ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine uygun bir üretim yapmaktadır.

Bu belgeler ile mevcut sistemini sürekli iyileştirmeyi hedefleyerek, kullanıcı firmalarına en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri sunmakta ve aday firmaların tercihlerini Metprinte yönlendirmektedir.